Pomoc / FAQ

Pomoc

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@yosh.pl 

Kontakt w sprawie współpracy z yosh.pl wspolpraca@yosh.pl 

FAQ

Co to jest yosh.pl?

Yosh.pl jest platformą modową agregującą oferty wielu sklepów on-line zarówno polskich, jak i zagranicznych. Dzięki nowoczesnym mechanizmom wyszukiwania oraz przyjaznej nawigacji z wieloma kryteriami wyboru jak rodzaj produktu, rozmiar, kolor czy cena, możesz wygodnie i szybko znaleźć dokładnie to czego szukasz. Oferta prezentowana na yosh.pl obejmuje ponad 300 tysięcy produktów z branży odzieżowej i kosmetycznej spośród wyselekcjonowanych sklepów, oferujących tylko najlepsze produkty w danej kategorii cenowej. Dzięki yosh.pl nie musisz odwiedzać wielu sklepów- tutaj znajdziesz najlepsze polskie oraz zagraniczne sklepy w jednym miejscu, niektóre z nich niedostępne wcześniej na rynku polskim.

Dzięki profilowi Mój Yosh - twojemu osobistemu sklepowi, który błyskawicznie uczy się twoich preferencji i gustów, dzięki wyborom, których dokonasz już podczas pierwszej wizyty na portalu zakupy stają się jeszcze wygodniejsze. Wystarczy założyć profil Mój Yosh, by zaoszczędzić czas i skupić się na dedykowanej tobie selekcji produktów.

Dodatkowo na yosh.pl znajdziesz blog, inspiracje, specjalne oferty oraz wyprzedaże twoich ulubionych marek.

 

Czy yosh.pl jest sklepem internetowym?

Nie, yosh.pl nie jest sklepem internetowym, lecz modowym portalem zakupowym skupiającym oferty wielu sklepów internetowych polskich i zagranicznych z szeroką selekcją marek z różnych segmentów cenowych premium i popularnych.

 

Jak dużo sklepów i marek agreguje yosh.pl?

Oferta yosh.pl obejmuje najlepsze, wyselekcjonowane pod względem jakości, bezpieczeństwa zakupów, prezentacji produktów, sklepy polskie i zagraniczne. Należą do nich m.in. Mytheresa, Asos, Zalando, Sarenza, Stylepit, Answear, Mostrami, a ich liczba ciągle rośnie wraz z ilością produktów przez nie prezentowanych. Oferta obejmuje ponad 300 tysięcy  produktów obejmujących najbardziej znane marki: Gucci, Kenzo, Michael Kors, DKNY, Calvin Klein oraz Esprit, Vero Moda, Tommy Hillfiger, Desigual. Yosh.pl prezentuje również najlepszych polskich projektantów t.j. Gosia Baczyńska, Maciej Zień, Łukasz Jemioł, Ania Kuczyńska i wielu innych. 

 

Jak mam wyszukać produkt?

Znalezienie produktu na yosh.pl jest wygodne i szybkie. Można skorzystać z wyszukiwarki poprzez wpisanie w okienko wyszukiwania nazwy produktu np. sukienka. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwania poprzez określenie szczegółowych kryteriów, które znajdują się w filtrach po przejściu do sekcji Ona, On lub Dziecko. Zachęcamy do szukania produktów w Inspiracjach od naszych stylistów, którzy przygotowują rekomendacje produktowe w zależności od okazji oraz opisują najnowsze trendy.

 

Czy wszystkie produkty pochodzą z polskich sklepów?

Sklepy agregowane na yosh.pl są zarówno z Polski, jak i z innych krajów europejskich. Należą do nich m.in. Asos, Mytheresa, Stefanel, Stylepit, które działają i wysyłają produkty z Wielkiej Brytanii. Asos oferuje przesyłkę standardową do Polski gratis. Każdy sklep prezentowany ma własną politykę cenową i wysyłkową, więc bardzo prosimy o sprawdzenie warunków dostawy i zwrotu danego sklepu.

 

Czy produkty kupuję na yosh.pl?

Produkty prezentowane na yosh.pl są do zakupienia w sklepach partnerskich współpracujących z yosh.pl. Przy każdym produkcie znajduje się informacja z nazwą sklepu, w którym dany produkt jest dostępny oraz link do tego sklepu.

 

Gdzie dokonuję transakcji zakupu i gdzie mogę reklamować produkty?

Produkty wyszukiwane są poprzez yosh.pl i prezentowane na platformie łącznie z najważniejszymi informacjami o produkcie. Po wybraniu danego produktu i kliknięciu na nazwę sklepu, użytkownik jest przenoszony na stronę sklepu partnerskiego, gdzie dokonuje transakcji zakupu. Sklep partnerski odpowiada za transakcję zakupu, dokonuje wysyłki produktu oraz przyjmuje reklamacje. Yosh.pl nie ponosi odpowiedzialności za transakcję zakupu i jej skutki. Yosh.pl współpracuje tylko z wybranymi sklepami on-line cieszącymi się najlepszą renomą rynkową i działającymi wiele lat na rynkach europejskich.

 

Jak znajdę właściwy rozmiar?

Yosh.pl agreguje oferty sklepów zarówno polskich jak i zagranicznych. Każdy produkt prezentowany jest w rozmiarze opisanym przez sklep, w którym jest dostępny. W związku z międzynarodowym aspektem portalu (np. sklepy z Wielkiej Brytanii prezentują inną numerację) produkty przedstawione są w różnych systemach numeracji. Rekomendujemy szczegółowe sprawdzenie w danym sklepie jakie wymiary reprezentuje dany rozmiar. Również konkretni projektanci oraz marki mają niewielkie różnice jeżeli chodzi o interpretację rozmiarów. Poniżej załączamy ogólne porównanie rozmiarów w różnych krajach.

              XXS          XS          S          M          L          XL

UK            6             8          10         12         14        16

US           0-2           4           6           8          10        12

Włochy         38           40         42         44         46        48

Francja      34           36         38         40         42        44

Francja      0             1           2           3           4         5

Niemcy      32          34         36          38         40        42

W jakiej walucie mogę dokonać płatności za produkt?

Płatność za produkt odbywa się w sklepie partnerskim i jest uzależniona od oferty jaką dany sklep posiada i w jakiej walucie oferuje swoje produkty do sprzedaży. Wiele sklepów oferuje możliwość dokonania opłaty w złotówkach, natomiast część sklepów, która nie działa na terenie Polski takiej możliwości nie oferuje. Wszystkie sklepy dostępne na yosh.pl działają na terenie Unii Europejskiej i płatności można dokonać w euro. Ceny przedstawione na yosh.pl pochodzą ze sklepów partnerskich, natomiast część z nich jest przeliczana wg dziennego kursu NBP na ich równowartość w złotych polskich i może nieznacznie różnić się w przypadku zastosowania innych przeliczników walutowych.

Z kim mogę się kontaktować jak mam jakieś pytania?

Prosimy o kontakt mailowy pod adresem kontakt@yosh.pl. Na wszystkie pytania odpowiemy w ciągu 48 godzin.

Scroll