Tworzenie kolekcji

Stwórz KOLEKCJE w 3 krokach!

1. Wybierz produkty, które chcesz pokazać w kolekcji i umieść je w schowku poprzez wciśnięcie “SCHOWEK” lub przeciągając dany produkt do schowka.

pierwszy

2. Przenieś wybrane produkty ze schowka do nowo stworzonej lub istniejącej kolekcji wybierając “+ DO KOLEKCJI”. Możesz dodać tyle produktów do kolekcji ile chcesz. Pamiętaj, że musisz być zalogowany.

2

3. Dodaj opis kolekcji- co najmniej 250 znaków. Dobrze by opis zawierał jak najwięcej słów opisujących daną kolekcję, tak by użytkowniczki mogły łatwo znaleźć Twoją kolekcję
OKAZJA np. sukienki do pracy, sukienki do pracy maxi, modne sukienki na wesele
MARKA  np. sukienki Anna Field
PORA ROKU np. kurtki na wiosnę
TREND np. sukienki w pasy, sukienki pastelowe, sukienki w pasy
STYL np. klasyczny, casual, glam, rockowy, elegancki, romantyczny, sportowy, retro.

Dodaj zdjęcie, które jest inspiracją Twojej kolekcji- może być to zdjęcie osoby, stylizacji, czy nawet produkt czy wydarzenie jak np. wesele. Format zdjęcia które najlepiej pasuje to 300 (szer.) x 250 (wys) pix.

3
Wciśnij "PUBLIKUJ" i Twoja kolekcja zostanie opublikowana w Twoim profilu i u osób , które Cię obserwują. Możesz również opublikować swoją kolekcję na Facebooku, Instagramie oraz swoim blogu pobierając kod z "WTYCZKA HTML". Jeżeli nie chcesz na razie publikować swojej kolekcji wybierz "Zakończ", by zachować kolekcję w swoim profilu. Gratulacje! Baw się modą i inspiruj innych!

Scroll