O Yosh

Yosh.pl to pierwsza w Polsce, personaktywna platforma modowa, pozwalająca na personalizację Twoich zakupów w sieci.

Yosh.pl to gwarancja świetnej selekcji, inspiracji oraz bardzo dobrych cen, ale przede wszystkim, to nie praktykowana do tej pory przez żadną inną polską platformę personalizacja zakupów, która jest ogromnym ułatwieniem w wyszukiwaniu i pierwszorzędną oszczędnością czasu. To odpowiedź na liczną ofertę dostępną w Yosh.pl, dzięki której z ponad 300 tys. produktów, oglądasz tylko te marki, które lubisz i rekomendowane produkty, które potencjalnie odpowiadają twoim gustom.

Wszystko dzięki opcji Mój Yosh, twojemu osobistemu sklepowi, który błyskawicznie uczy się twoich preferencji i gustów, dzięki wyborom, których dokonasz już podczas pierwszej wizyty na portalu. Wystarczy założyć profil Mój Yosh, by zaoszczędzić czas i skupić się na dedykowanej tobie selekcji produktów. Do tego inspiracje w trendach i specjalne oferty oraz wyprzedaże twoich ulubionych marek.

A jakie produkty oferuje Yosh.pl? Tylko te ze znanych i cenionych sklepów, jak Zalando, Answear, Sarenza, Asos, Tommy Hilfiger, Stylepit, Sephora czy Douglas. Umożliwia także sprzedaż polskiej mody i popularyzuje polskich projektantów poprzez dostępność i selekcję produktów z Mostrami. Dzięki temu skupia w sobie najlepsze polskie i zagraniczne marki, takie jak Esprit, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans, Guess, Mango, Vero Moda oraz Solar, Aryton, Simple czy Nike, Adidas, Converse, New Balance. Proponuje polską modę w wykonaniu streetowych marek RISK made in Warsaw, Łukasz Jemioł albo modę oficjalną od designerów typu Zień i Baczyńska. Kropką nad i staje się gama marek high fashion tkj. Michael Kors, DKNY, Marc Jacobs, Moschino.

Jeśli brakuje ci czasu, ale obok mody nie przechodzisz obojętnie… 

Jeśli sięgasz po modę, żeby wyrazić swój styl...

Jeśli cenisz personalne podejście w zakupach online... to właśnie otwiera się nowy rozdział w twoim świecie zakupów modowych.

Yosh.pl Pierwszy, wyjątkowy portal zakupowy, który uczy się twoich gustów. Zobacz jakie to łatwe, a zakochasz się w nim od zaraz!

Scroll